FURNITURE / Tables / Coffee table 5827254
nr 582 7254
COFFEE TABLE
Teak, lenght: 245, width: 55, height: 50,
Teak, längd: 245, djup: 55, höjd: 50
Condition: slitage, skador
300
SEK 400
Monday May 11 2009
at 19:45:01
300 kr
350 kr